Dlatego nie jemy zwierząt. Książka o weganach, wegetarianach i wszystkich żywych istotach Ruby Roth

ISBN: 9788360685174

Published:

Hardcover

48 pages


Description

Dlatego nie jemy zwierząt. Książka o weganach, wegetarianach i wszystkich żywych istotach  by  Ruby Roth

Dlatego nie jemy zwierząt. Książka o weganach, wegetarianach i wszystkich żywych istotach by Ruby Roth
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 48 pages | ISBN: 9788360685174 | 3.62 Mb

Dlatego nie jemy zwierząt to pierwsza książka dla dzieci, która ze szczerością i współczuciem przygląda się życiu i niedoli zwierząt na fermach przemysłowych. Barwna obsada złożona ze świnek, indyków, krów i wielu innych zwierząt przybliży młodymMoreDlatego nie jemy zwierząt to pierwsza książka dla dzieci, która ze szczerością i współczuciem przygląda się życiu i niedoli zwierząt na fermach przemysłowych. Barwna obsada złożona ze świnek, indyków, krów i wielu innych zwierząt przybliży młodym czytelnikom wegetarianizm i weganizm. Te ujmujące zwierzątka pokazane są zarówno w swoim naturalnym środowisku – gdy tworzą relacje, szturchają się noskami, przytulają się i oczarowują swoimi rytuałami i rodzinnym instynktem - a także w smutnych warunkach na fermach przemysłowych.

Książka pokazuje wpływ, jaki jedzenie zwierząt ma na nasze środowisko, lasy deszczowe i zagrożone gatunki, a także sugeruje, jakie kroki dzieci mogą podjąć, by dowiedzieć się więcej o wegetariańskim i wegańskim stylu życia.

Ta napisana z głębi serca praca jest kluczowym źródłem dla rodziców, którzy chcieliby porozmawiać z dziećmi na ten ważny i aktualny temat.Enter answer

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Dlatego nie jemy zwierząt. Książka o weganach, wegetarianach i wszystkich żywych istotach":


brentottawayforcongress.com

©2009-2015 | DMCA | Contact us