Podstępna żmija, czyli endometrioza Marzena Grzybowska

ISBN:

Published: September 30th 2014

Paperback

100 pages


Description

Podstępna żmija, czyli endometrioza  by  Marzena Grzybowska

Podstępna żmija, czyli endometrioza by Marzena Grzybowska
September 30th 2014 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 100 pages | ISBN: | 4.46 Mb

Różę, bohaterkę poradnika „Podstępna żmija, czyli endometrioza” poznajemy w momencie, kiedy życie zaczyna wywracać się jej do góry nogami. Ma wspaniałego męża, syna, mieszkanie, dobra pracę… i zaczyna chorować. Bóle nie pozwalają jej normalnieMoreRóżę, bohaterkę poradnika „Podstępna żmija, czyli endometrioza” poznajemy w momencie, kiedy życie zaczyna wywracać się jej do góry nogami.

Ma wspaniałego męża, syna, mieszkanie, dobra pracę… i zaczyna chorować. Bóle nie pozwalają jej normalnie funkcjonować, a diagnoza nie jest jednoznaczna. Wykonuje szereg badań, by w końcu usłyszeć, że to endometrioza, choroba narządów płciowych kobiety. Sama opisuje ją tak: „Przychodzi znienacka, w najmniej oczekiwanym momencie, w chwili, w której się nie spodziewam. Za każdym razem chce zawładnąć moim ciałem: głową, kręgosłupem, nogą, nerkami, pęcherzem, jelitami i co najważniejsze umysłem. Stara się podporządkować sobie moje życie. Chce, abym straciła bliskie osoby i wszystkich znajomych.

Jest bezwzględna, sieje strach, wywołuje ból i unieruchamia ciało”. Choroba zaczyna władać jej życiem, rodziną, codziennością. Róża doznaje wiele bólu, przechodzi operacje, łyka przeróżne tabletki, ale nigdy się nie poddaje! Zawsze wierzy w to, że pokona chorobę! Jeśli i ty zmagasz się z tą podstępną chorobą, koniecznie przeczytaj zwierzenia Róży! Niech jej historia doda ci siły w walce o zdrowie i normalne życie!Enter answer

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Podstępna żmija, czyli endometrioza":


brentottawayforcongress.com

©2012-2015 | DMCA | Contact us